Kā es varu nomierināties ar MS noguruma ārstēšanas emocionālo blakusparādību?

Veselība Un Medicīna Video: Calling All Cars: I Asked For It / The Unbroken Spirit / The 13th Grave (Jūlijs 2019).

Anonim

2004. gadā man diagnosticēja MS. Nogurums vienmēr ir bijuši viens no lielākajiem simptomiem, ko papildina optiskais neirīts, redzes problēmas un vertigo. Apmēram trīs mēnešus mans neirologs uzdeva Adderallu (amfetamīnu) par nogurumu. Šķiet, ka tas palīdz, bet par lielu cenu. Mana domāšanas process ir asāks, bet manas emocijas ir nekontrolējamas. Esmu nomākts, esmu domājis par sevis kaitējumu un kļuvis paranoidisks. Vai tas var būt Adderall? Man ir bijis daudz stresa un esmu sākuši redzēt padomdevēju, bet es patiešām uztraucas, ka, iespējams, mans ķermenis ir tikai atbrīvots no visām ķīmiskajām vielām. Es arī lietoju Prozac (fluoksetīnu) 60 mg dienā un ik mēnesi ievada Tysabri (natalizumabs). Manis ārsts uzskata, ka šie līdzekļi man ir labi, bet mans ķermenis, šķiet, saka, ka kaut kas nav kārtībā.

Tas izklausās kā sarežģīta situācija, kurai droši vien nav vienkāršas atbildes. Protams, ka ir ieguldītājs, un, konsultējoties ar savu ārstu un konsultantu, jūs, iespējams, vēlēsities mēģināt sašaurināt un atsaukt šo medikamentu, lai jūs un jūsu ārstniecības komanda varētu labāk izlemt. Es ieteiktu turpināt cieši sadarboties ar savu neirologu un konsultantu, dalīties ar visām šīm sajūtām un ziņot par jebkādiem jauniem simptomiem, kas varētu rasties vai attīstīties. Depresija ir bieži sastopams simptoms indivīdiem ar, un bieži vien ir daudz faktoru.

Kā es varu nomierināties ar MS noguruma ārstēšanas emocionālo blakusparādību?
Kategorija Medicīnas Jautājumiem: Slimības